Wsparcie dla Firm - Outsourcing

Czym jest outsourcing?

 Outsourcing IT to wykorzystywanie zasobów i usług zewnętrznych firm informatycznych do prowadzenia części informatycznej przedsiębiorstwa.  W zakres prac wchodzą prace związane z bieżącą administracją sprzętowych i programowych zasobów informatycznych w celu zwiększenia skuteczności i efektywności z prowadzonej działalności. Dzięki temu firma jest w stanie znacznie zredukować koszty i zaoszczędzić wiele czasu.

Procedura postępowania w przypadku awarii

1. Zgłoszenie Awarii
2. Usuwanie usterek
3. Zakończenie pracy

Klientom, którzy nie mają własnych zespołów IT oferujemy usługi pełnego wsparcia informatycznego – Outsourcing. Zajmujemy się kompleksową obsługą informatyczną – począwszy od wsparcia użytkownika poprzez bieżące zarządzanie i administrację infrastrukturą informatyczną po zaawansowane projekty i wdrożenia. Oferowana przez nas opieka informatyczna to gwarancja sprawnego funkcjonowania Twojej firmy.

Naszą specjalnością jest kompleksowa obsługa informatyczna firm w ramach administrowania serwerami, wsparcia technicznego, systemów helpdesk, a także wielu innych usług z zakresu dynamicznie rozwijającej się branży komputerowej.

Oferujemy profesjonalne i niezawodne wsparcie, a opieka informatyczna, którą proponujemy naszym klientom, daje im pewność sprawnego funkcjonowania wszystkich procesów w firmie. Gwarantujemy najwyższy standard świadczonych usług w atrakcyjnej cenie. Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie, gdyż tylko w ten sposób możliwa jest kompleksowa i w pełni profesjonalna obsługa informatyczna.

Zlecając nam opiekę nad sieciami teleinformatycznymi w Twoim biznesie, oszczędzasz pieniądze, czas i zyskujesz pewność,że wszystko będzie działać niezawodnie. Usługi takie stają się coraz popularniejsze, gdyż o wiele lepiej firmie skupić się na swojej działalności, zwiększyć wydajność, a informatykę powierzyć specjalistycznej firmie posiadającej doświadczenie.

Jesteśmy ekspertami w tym, co robimy, dlatego wiemy, jak ułatwić Ci pracę. Dzięki nam będziesz mógł skupić się na innych zadaniach - my przejmiemy odpowiedzialność za IT

2016-10-24 18:14:44