Produkty

Softe CMSAplikacja Softe Product Info jest to aplikacja internetowa dzięki której w łatwy sposób można możemy sprawdzić cenę danego produktu. Aplikacja ponad to wyświetla także informację o składzie, wartościach odżywczych. Dodatkowo Product Info generuje Barcod (EAN 8, EAN 13, EAN 128). Po zeskanowaniu danego kodu istnieje możliwość wydrukowanie etykiety z informacją o produkcie oraz barcod.

2015-04-04 19:42:54

Softe CMS

System Softe CMS jest to aplikacja internetowa dzięki której w łatwy sposób można stworzyć stronę internetową oraz później nią zarządzać bez znajomość języków programowania. Dane wprowadzone do systemu są zapisywane w bazie danych następnie system generuje dynamicznie stronę internetową. Technologie, które wykorzystuje system 3cms zostały wybrane tak, aby zapewniały wysoką jakość, szybkość działania oraz przede wszystkim intuicyjnością wykonywanych działań.

2015-04-04 19:42:54

Softe WORKFLOW

Softe WORKFLOW jest to aplikacja internetowa pozwalająca na płynny przepływ informacji pomiędzy użytkownikami wykonującymi pewien zalgorytmizowany zespół czynności. W systemie istnieje możliwość dodawania, edytowania, klonowania oraz dołączania plików do danego projektu.

Oprogramowanie takie pozwala na określenie, jakie role w przetwarzaniu dokumentów pełnią osoby uczestniczące w wykonywaniu danej czynności, oraz jakie są stany pośrednie dokumentów.

W programie zastosowano także szereg filtrów oraz raportów dzięki czemu w bardzo łatwy sposób można wyszukiwać konkretne projekty.

2015-04-04 19:42:54

Softe Baza IT

System Softe BAZA IT to oprogramowanie pozwalające na gromadzenie informacji na temat struktury IT w firmach.  BAZA IT jest systemem modułowym. Zawarte moduły: Drukarki, Komputery / Terminale, Switch, Serwery, Urządzenia sieciowe, Magazyn, Adresy IP, Telefony, Łącza Internetowe, Dokumentacja, Użytkownicy. Dzięki zastosowaniu relacji pomiędzy modułami w łatwy i szybki sposób możemy np. z poziomu użytkownika dodać komputer, telefon przypisany do danego użytkownika. Dużym atutem systemu jest także intuicyjność, prostota użytkowania oraz automatyzm działania. Moduł Łącza Internetowe automatycznie sprawdza czy podany adres IP odpowiada czy też nie. W przypadku braku internetu w firmie otrzymamy informację e-mail o braku łącza internetowego. Dzięki separacji zakładów (firm) system można stosować w kilku (kilkunastu) firmach a użytkownicy tych firm nie widzą nic poza swoją firmą. Możliwość dodawania uprawnień na poszczególnych użytkowników. System BAZA IT w pełni współpracuje z systemami: Softe HELPDESK, Softe KALENDARZ.

2015-04-04 19:42:54

Softe Helpdesk

System Softe HELPDESK czyli system raportowania błędów, usterek przez użytkowników. Każdy użytkownik systemu w prosty sposób może dodać zgłoszenie (ticket), który następnie jest przekazywany do administratora (administratorów). W systemie zastosowano szereg innowatorskich funkcji m.in. funkcja automatycznego przydzielania zgłoszeń do odpowiedniej osoby (administratora, serwisanta). Dzięki separacji zakładów (firm) system można stosować w kilku (kilkunastu) firmach a użytkownicy tych firm nie widzą nic poza swoją firmą. Możliwość dodawania uprawnień na poszczególnych użytkowników. System HELPDESK w pełni współpracuje z systemami: Softe BAZA IT, Softe KALENDARZ.

2015-04-04 19:42:54

Softe Kalendarz

eLGD jest innowacyjnym produktem, który wspiera cały proces konkursu począwszy od jego ogłoszenia, poprzez ocenę i rozstrzygnięcie. eLGD zawiera w swoich ramach generator wniosków, który dostępny jest on-line dla każdego grantobiorcy. Unikatowe rozwiązania wspierają nie tylko komputery osobiste, ale także wszystkie urządzenia mobilne na dowolnym systemie operacyjnym (Windows, iOS, Android, czy Linux). Przejrzysty interfejs i jego personalizacja,a także zawsze dostępny system pomocy sprawia, że praca z eLGD on-line staje się prosta i intuicyjna, a wypełnienie wniosku za pomocą generatora to najłatwiejszy i najprostszy sposób do uzyskania potencjalnych grantów, czy operacji.

2015-04-04 19:42:54

Softe Faktury

Faktura w formie elektronicznej to technologiczny krok w przyszłość oraz budowanie wizerunku nowoczesnej firmy, wykorzystującej nowe technologie, otwartej na potrzeby klientów dla której nie są obojętne problemy ekologii.

Jest rozwiązaniem niezależnym od funkcjonującego u wystawcy systemu finansowo-księgowego lub billingowego oraz obsługuje dowolne formaty zapisu pliku faktury.

2015-04-04 19:42:54

Softe Spedycja

Program, który umożliwia zarządzanie i zorganizowanie wszystkich czynności związanych z przesyłaniem rzeczy, które ma doprowadzić do bezpiecznego i efektywnego dostarczenia przesyłki we wskazane miejsce.

2015-04-04 19:42:54

Softe CALC

Softe CALC to uniwersalny kalkulator meblowy. Program umożliwia wycenę on-line meblii kuchennych.

Po wypełnieniu podstawowych danych (długość zabudowy górnej, dolnej) i zaznaczeniu odpowiedniego materiału, system automatycznie obliczy szacunkową wycenę z możliwością wydruku.

2015-04-04 19:42:54

Softe serwisant

Softe SErWISANT to rozbudowane narzędzie do prowadzenia działu przyjmowania reklamacji i obsługi serwisu. Przyśpiesz maksymalnie czas realizacji zleceń serwisowych.

Twój klient będzie zadowolony z jakości obsługi, a Twoja firma podwoi zyski.

2015-04-04 19:42:54

Softe organizer

Softe KALENDARZ czyli interaktywny kalendarz - organizer. Dzięki niemu możemy w prosty sposób dodawać wpisy, przypisywać do odpowiednich kategorii.

Elektroniczne kalendarze zastępują papierowe terminarze, które przypominają o ważnych wydarzeniach, spotkaniach. Aplikacja umożliwiająca zarządzanie czasem, kontaktami, zaplanowanymi zadaniami i przechowywania osobistych informacji.

System automatycznie powiadomi nas (e-mail) o zdarzeniu o określonym czasie oczywiście jeżeli zaznaczymy opcję powiadamiania. System Softe KALENDARZ w pełni współpracuje z systemami: Softe BAZA IT, Softe HELPDESK.

2015-04-04 19:42:54

Softe portier

Softe PORTIER to system sprawdzający umówionych gości w danej firmie.

Po zalogowaniu do systemu osoba sprawdzajaca jest informowana o nadchodzących spotkaniach w firmie.

2015-04-04 19:42:54

Softe sklep

Sklep internetowy – serwis internetowy dający możliwość kupowania i sprzedawania produktów przez Internet, jedna z form handlu elektronicznego.
Sklep internetowy oprócz części dostępnych dla kupujących posiada również panel administracyjny przeznaczony wyłącznie dla pracowników sklepu. Najprostszy taki panel posiada opcję dodawania, edytowania i usuwania oferty. Rozbudowane panele administracyjne pozwalają na zarządzanie również bazą klientów, zamówieniami, drzewem kategorii, subskrypcją, wiadomościami na stronie. Zaawansowany panel posiada również rozbudowane statystyki sprzedaży, pozwala również na eksport i import ofert.

2015-04-04 19:42:54