Aplikacje - systemy internetowe (web)

Dzięki rosnącej popularyzacji Internetu oraz dynamicznemu rozwojowi technologii i usług internetowych stał się on istotnym elementem funkcjonowania wielu firm.

Dzisiejszy rynek rozwiązań informatycznych jest pełen gotowych systemów zapewniających szeroką gamę funkcjonalności. Często bywa jednak tak, że nie spełniają one indywidualnych potrzeb przedsiębiorstw i wymagają dostosowania, co wiąże się z dużo większymi kosztami i jest czasochłonne, a czasem bywa niemożliwe. Trafnym wyborem może okazać się oprogramowanie dedykowane, idealnie dopasowane do Państwa potrzeb.

Projektujemy i tworzymy rozproszone rozwiązania cechujące się skalowalnością, wydajnością, bezpieczeństwem oraz swobodą wymiany informacji pomiędzy rożnymi platformami systemowymi. Rozszerzamy istniejące systemy o nową funkcjonalność lub możliwość współpracy z urządzeniami mobilnymi.

Tworzymy zaawansowane aplikacje internetowe w oparciu o istniejące bądź stworzone od podstaw komponenty. Projektujemy architekturę wewnętrzną bazującą na sprawdzonych algorytmach cechujących się dużą wydajnością, bezawaryjną pracą i bezpieczeństwem działania.

Tworzenie aplikacji internetowych ma charakter indywidualny - są to aplikacje dedykowane. Oznacza to, że budowane są one wyłącznie pod indywidualne potrzeby Klienta.

Zalety aplikacji internetowych Softe:

  • wspierają komunikację w biznesie,
  • usprawniają zarządzanie firmą,
  • idealnie dopasowane  do indywidualnych potrzeb,
  • nieograniczone możliwości modyfikacji i rozbudowy wraz z rozwojem przedsiębiorstwa,
  • bezproblemowa obsługa ze względu na brak zbędnych funkcjonalności,
  • większe możliwości dopasowania technologicznego do systemów znajdujących się w firmie (bazy danych, sieci, strony internetowe itp.),
  • wdrożenie oprogramowania i szkolenia pracowników Zamawiającego,
  • gwarancja na oprogramowanie i asysta techniczna,
  • łatwiejsza integracja z innymi rozwiązaniami

Samodzielnie projektujemy oraz implementujemy rozwiązania technologiczne dla każdej branży. Tworzone aplikację mają za zadanie automatyzację procesów biznesowych naszych Klientów. Programujemy zwinnie. W procesie projektowania aplikacji internetowych zachowujemy szczególną dbałość o utrzymanie wysokich standardów. Wszystkie nasze aplikacje internetowe wyróżniają się wysoką funkcjonalnością, użytecznością oraz minimalizmem.

Tworzenie aplikacji internetowych

Praca podzielona jest na kilka etapów.

1. Analiza potrzeb Klienta
to kluczowy etap, podczas którego zbieramy informacje od Klienta odnośnie oczekiwań wobec systemu, zakresu funkcjonalności, warunków środowiskowych, w jakich system będzie musiał pracować oraz szczegółowych informacji dotyczących procesów, które system będzie musiał wspierać
2. Projekt funkcjonalny systemu
zebrane wcześniej informacje analizujemy, a na podstawie dokonanych analiz przygotowujemy projekt funkcjonalny serwisu. Na tym etapie jesteśmy w ciągłym kontakcie z Klientem, dzięki czemu może On dookreślić wymagania dotyczące poszczególnych funkcjonalności.
3. Wdrożenie, testy, uruchomienie
projekt funkcjonalny to dokument zawierający wszelkie funkcjonalności przewidziane w finalnym systemie. Na jego bazie powstaje wersja końcowa systemu.

Tworzymy oprogramowanie, które zmienia oblicze naszych klientów.

Bardzo dbamy o dobre relacje z naszymi klientami. Na każdym etapie projektowania i wdrażania aplikacji oferujemy kompleksowe doradztwo. Naszymi klientami są zarówno firmy działające w branży technologicznej, jak i przedsiębiorcy nie posiadający doświadczenia i wiedzy z zakresu programowania.
Nasze oprogramowanie wspiera procesy biznesowe podand 100 klientów. To jednak nie koniec – stale się rozwijamy, podejmujemy nowe wyzwania i inwestujemy w innowacyjne pomysły.

2016-10-26 23:13:17