O firmie

Witamy i dziękujemy za odwiedzenie naszej strony.

em software s.c. powstała w roku 1996 (Studio Usług Informatycznych) w Radomsku. Celem i ambicją firmy jest zapewnienie Klientom wysokiej jakości usług i produktów z branży IT.

em software to dynamicznie rozwijająca się firma, działająca w branży informatycznej. Jesteśmy dostawcami biznesowych rozwiązań IT rozumianych, jako szeroko pojęte relacje z Klientami w zakresie sprzętu i oprogramowania. Głównym atutem firmy jest doświadczony personel, wiedza sektorowa, ale przede wszystkim ponad 300 zadowolonych Klientów na terenie całego kraju.

Od momentu powstania firmy, intencją założycieli było oferowanie nowoczesnych, zaawansowanych technologicznie i kompleksowych rozwiązań informatycznych dla odbiorców indywidualnych i przedsiębiorstw. Zdobyte doświadczenia, profesjonalizm i kreatywność młodego zespołu pozwoliły nam zająć stabilną i wiarygodną pozycję na polskim rynku. Wiedza i umiejętności, a także nieustanne podnoszenie kwalifikacji gwarantują rzetelną i kompleksową obsługę nawet najbardziej wymagających klientów.