Tworzenie Stron internetowych

Naszą ofertę tworzenia stron internetowych kierujemy do firm, które oczekują kompleksowej obsługi w postaci stworzenia strony www na systemie CMS i zaprojektowania jej indywidualnej szaty graficznej witryny. Profesjonalnie zaprojektowana strona internetowa przyciągnie uwagę i wzbudzi zaufanie Twoich klientów, wyróżni Twoją ofertę wśród konkurencji, dzięki temu chętnie skorzystają z Twoich usług. Projektujemy responsywne strony internetowe w pełni zgodne z urządzeniami mobilnymi.

Oferujemy projektowanie stron internetowych z wykorzystaniem innowacyjnych technologii systemów CMS. W prostym panelu do obsługi strony internetowej będziesz z łatwości zarządzać treściami i zdjęciami w witrynie. Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie i staramy się, by każdy projekt strony internetowej był unikatowy, bez względu na to czy poszukujesz zaprojektowania prostej strony internetowej typu wizytówka, czy zaawansowanej witryny z systemem CMS i z rozbudowaną strukturą i licznymi funkcjami.

Nowe technologie wymagają ciągłego doskonalenia, polepszania swojego produktu, ciągłego bycia na bieżąco. Dobra strona, zbudowana przy pomocy techniki RWD ułatwia czytanie zawartości strony, nawigację oraz ogranicza potrzebę powiększania/pomniejszania i przewijania oferty sklepu na boki. Staje się to czasem niezbędnym elementem, by zatrzymać odwiedzających na swojej stronie internetowej.

Softe.pl

Strony internetowe

Strony internetowe oparte o najnowsze technologie.

Sklepy internetowe

Sklepy internetowe dostosowane do Twojego biznesu.

Aplikacje internetowe

Systemy oparte o najnowsze technologie

Tworzenie scriptów

Tworzenie autorskich scriptów

Projektując strony internetowe zwracamy szczególną uwagę na przejrzystość nawigacji, użyteczność i funkcjonalność dla odwiedzających Twoją stronę www. Dobrze zaprojektowana strona internetowa jest intuicyjna, posiada czytelną i atrakcyjną prezentacje oferty, a klient chętnie i z przyjemnością się po niej porusza i chętnie powraca w przyszłości. Inwestycja w profesjonalnie stworzoną stronę internetową zwraca się w postaci zainteresowania klientów Twoją ofertą.

Jak wygląda proces tworzenia stron, systemów

Praca podzielona jest na kilka etapów.

1. Etap - zbieranie informacji
Na początku zbierane są informacje dotyczące wyglądu, funkcjonalności, materiałów.
2. Etap - wstępny projekt
Kolejnym etapem jest przygotowanie wstępnego projektu i przedstawieniu go do akceptacji
3. Etap końcowy
Po uwzględnieniu wszystkich uwag i poprawek projekt jest umieszczany na serwerze oraz docelowej domenie.
2016-10-24 17:08:26