Nowości

image

Z przyjemnością prezentujemy Państwu nową odsłonę strony internetowej www.softe.pl. Nowa strona to nie tylko zmiana szaty graficznej ale przede wszystkim ulepszona nawigacja i nowe funkcjonalności. Strona została także dostosowana do urządzeń mobilnych (smartfony, tablety).
Informujemy także, że strona www.3cms.pl została zamknięta, cały ruch strony został przekierowany na stronę www.softe.pl. W związku z powyższym nastąpiła także zmiana adresu e-mail.
Zapraszamy do zapoznania się z nową stroną internetową.

2015-04-03 14:33:16
image

Witamy i dziękujemy za odwiedzenie Naszej strony.
Na wstępie pragniemy zwrócić uwagę, że w dzisiejszych czasach internet a co za tym idzie strony internetowe to najskuteczniejsza forma reklamy oraz znakomita forma prezentacji osób i firm.
Świadczymy usługi z zakresu tworzenia stron internetowych (strony typu wizytówka, portale internetowe), sklepów internetowych. Tworzone przez Nas strony www charakteryzują się przejrzystością, prostym w obsłudze interfejsem, uporządkowanym kodem źródłowym co skutecznie poprawia pozycjonowanie czyli widoczność w wyszukiwarkach internetowych.
Nasze strony internetowe w większości oparte są o autorski system zarządzania treścią - Softe CMS dzięki któremu samodzielnie można w łatwy sposób zarządzać własną stroną internetową. Dodawanie wpisów, zdjęć, plików, tworzenie galerii zdjęć, banerów jeszcze nigdy nie było tak proste.
Projektując oraz wykonując profesjonalne strony internetowe, ogromną wagę przywiązujemy do przejrzystości, funkcjonalności oraz formy graficznej.
Naszym klientom oferujemy także profesjonalny hosting na serwerach dedykowanych (miejsce gdzie będzie umieszczona strona). Ponadto każdy z naszych Klientów może otrzymać za darmo sub-domenę 3cms.pl (nazwa_strony.softe.pl). Dla Klientów regionalnych możemy także zaoferować sub-domenę radomsko.pl.

2015-04-04 19:03:57