SOFTE eLGD
SOFTE eLGD

Softe Kalendarz

eLGD jest innowacyjnym produktem, który wspiera cały proces konkursu począwszy od jego ogłoszenia, poprzez ocenę i rozstrzygnięcie. eLGD zawiera w swoich ramach generator wniosków, który dostępny jest on-line dla każdego grantobiorcy. Unikatowe rozwiązania wspierają nie tylko komputery osobiste, ale także wszystkie urządzenia mobilne na dowolnym systemie operacyjnym (Windows, iOS, Android, czy Linux). Przejrzysty interfejs i jego personalizacja,a także zawsze dostępny system pomocy sprawia, że praca z eLGD on-line staje się prosta i intuicyjna, a wypełnienie wniosku za pomocą generatora to najłatwiejszy i najprostszy sposób do uzyskania potencjalnych grantów, czy operacji.

eLGD to zaawansowany system informatyczny służący do rejestracji i oceny wniosków oraz podejmowania uchwał przez organy statutowe LGD. System składa się z kliku zespolonych ze sobą modułów i zapewnia kompleksową obsługę biura LGD.

Podstawowy moduł służy do konfiguracji konkursów (zwany modułem biurowym). Moduł oprócz przeprowadzenia samego konkursu, umożliwia wprowadzanie kryteriów bezstronności oceniających, kryteriów oceny wniosków, minimalnych wymagań, kwoty przeznaczonej na konkurs i innych niezbędnych danych, a po zakończeniu konkursu jest niezbędnym narzędziem do wygenerowania wszystkich dokumentów stosowanych w obowiązujących procedurach, jak również umów i zawiadomień wysyłanych do beneficjentów i grantobiorców.

Moduł podejmowania decyzji to narzędzie umożliwiające podejmowanie uchwał przez wszystkie organy statutowe lokalnej grupy działania i składa się będzie z panelu Zarządu umożliwiającego podejmowanie uchwał przez Zarząd, panelu Rady umożliwiającego podejmowanie uchwał przez Radę i panelu administratora, który odpowiedzialny jest za wprowadzanie uchwał Zarządu/Rady, nadawanie uprawnień, podgląd do przebiegu głosowania, a przede wszystkim za komunikację z członkami Zarządu/Rady.

Ostatni moduł to generator wniosków o powierzenie grantu/operacji.

dodatkowe informacje
Zobacz stronę